Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

św. Jan Paweł II

24 czerwca w Archidiecezji Krakowskiej zostały ogłoszone zmiany personalne. Decyzją Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego posługę w naszej seminaryjnej wspólnocie zakończyli:

  • ks. Dariusz Susek (wicerektor)
  • ks. kan. Rafał Marciak (prefekt i prokurator),
  • ks. Adam Garlacz (ojciec duchowny).

Którzy z dniem wczorajszym oficjalnie kończą swoją posługę w Naszym Domu.

Drodzy Księża Formatorzy!
W imieniu Wspólnoty Seminaryjnej pragniemy wyrazić wdzięczność, która jest pamięcią serca. Dziękujemy Panu Bogu za Waszą obecność, wszelkie okazane dobro klerykom oraz owocną posługę na rzec naszego domu. Jesteśmy wdzięczni za dar, przykład Waszego kapłaństwa oraz cenne wskazówki i wsparcie na wielu płaszczyznach formacji seminaryjnej. Bóg zapłać za modlitwę, dobre słowo, życzliwość, otwartość oraz nieustanną gotowość do pomocy. Cieszymy się, że w Was mogliśmy spotkać świadków Bożej prawdy i Bożej miłości do człowieka.
Na dalsze posługiwanie Kościołowi życzymy wiele łask Bożych, mocy Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus błogosławi Wam nowym posłaniu i prowadzi drogami wiary, nadziei i miłości! Pamiętamy w modlitwie.