Msza środowa – księża Jacek Kobiałka, Jan Błotko i Mariusz Chwedczuk
Dnia 20.05.2026 Eucharystia była czasem pełnym radości, wdzięczności i budzącej się na nowo nadziei. Obecność zaproszonych księży gości: Jacka Kobiałki, Jana Błotko oraz Mariusza Chwedczuka, stała się świadectwem pięknego wypełnienia słów z czytania: „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”, ze względu na ich wsparcie duchowe jak i materialne. Czytaj dalej






