TO JEST CZAS DLA CIEBIE!

Jak wygląda moja relacja z Jezusem? Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje? Być może jesteś w grupie osób zadających sobie takie pytania. PAMIĘTAJ, ŻE NIE JESTEŚ SAM! Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ SKUPIENIA dla rozeznających powołanie. Odbędzie się on 27 LISTOPADA (SOBOTA) w murach naszego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem. Zapisy potrwają do 24 listopada!

W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja ojca duchownego, krąg biblijny, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Dodatkową atrakcją będzie wizyta w Katedrze Wawelskiej. Dzień Skupienia to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił oraz usłyszeć Głos Wołającego. Zapisy (formularz na stronie internetowej seminarium) będą trwały do 24 listopada. WARTO ZROBIĆ TO JUŻ DZIŚ!

Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową: powolania.wsdak@gmail.com

FORMULARZ ZAPISÓW