Szukasz intelektualnej i duchowej inspiracji?
Naukowe Koło Teologiczne WSD AK serdecznie zaprasza na Studencką Sesję Naukową „Prowadź mnie, Światło – św. John Henry Newman, Doktor Kościoła”.
To świetna okazja, by zgłębić myśl jednego z najwybitniejszych teologów, wymienić się swoimi doświadczeniami i dodatkowo wspólnie przy ciastku wypić dobrą kawę.
Najważniejsze:
– Co: Studencka Sesja Naukowa o św. J. H. Newmanie
– Kiedy: poniedziałek, 20 maja, start o godz. 8:15
– Gdzie: Wyższe Seminarium Duchowne, ul. Podzamcze 8, Kraków
– Wstęp: wolny – bez zapisów!
W programie m.in.:
– Wykład wprowadzający ks. prof. dr. hab. Andrzeja Muszali.
– Referaty studentów i kleryków.
– Panele dyskusyjne i czas na kawę.
Dla chętnych wystawiamy zaświadczenia o biernym uczestnictwie. Do zobaczenia na Podzamczu!

