Szukasz intelektualnej i duchowej inspiracji?

Naukowe Koło Teologiczne WSD AK serdecznie zaprasza na Studencką Sesję Naukową „Prowadź mnie, Światło – św. John Henry Newman, Doktor Kościoła”.

To świetna okazja, by zgłębić myśl jednego z najwybitniejszych teologów, wymienić się swoimi doświadczeniami i dodatkowo wspólnie przy ciastku wypić dobrą kawę.

Najważniejsze:

– Co: Studencka Sesja Naukowa o św. J. H. Newmanie

– Kiedy: poniedziałek, 20 maja, start o godz. 8:15

– Gdzie: Wyższe Seminarium Duchowne, ul. Podzamcze 8, Kraków

– Wstęp: wolny – bez zapisów!

W programie m.in.:

– Wykład wprowadzający ks. prof. dr. hab. Andrzeja Muszali.

– Referaty studentów i kleryków.

– Panele dyskusyjne i czas na kawę.

Dla chętnych wystawiamy zaświadczenia o biernym uczestnictwie. Do zobaczenia na Podzamczu!