Jesteś w szkole średniej? Zdajesz w maju maturę? Jesteś studentem?  Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to my – klerycy i przełożeni Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej – chcemy zaprosić właśnie Ciebie na tegoroczne „Rekolekcje po męsku”

Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda seminarium od środka, ale przede wszystkim u nas będziesz miał możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wiedz, że warto przed podjęciem ważnych, życiowych decyzji skupić się choć na chwilę!

Co tam się będzie działo?

Na program rekolekcji składać się będzie wspólna Eucharystia, modlitwa, praca w grupach, spotkania z interesującymi osobami, odpowiedzi na trudne pytania i ciekawe dyskusje. Rekolekcje odbędą się w dniach od 27 (środa) do 30 (sobota) grudnia. Przyjazd w środę do godziny 16:00. Zakończenie w sobotę ok. godziny 13:00.

 

Ile to kosztuje?

Koszt rekolekcji wynosi 70 zł. Jeżeli  byłaby to dla Ciebie zbyt wysoka kwota, która uniemożliwiłaby Twój udział w rekolekcjach – napisz do nas!

 

Co zabrać ze sobą?

Jeżeli zdecydujesz się na rekolekcje, zabierz ze sobą Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, notatnik oraz coś do pisania. Warto abyś zabrał także coś cieplejszego do ubrania. Nie ma potrzeby abyś zabierał ze sobą śpiwór czy pościel, wszystko mamy na miejscu. Program jest intensywny – nie będzie czasu na nudę.

 

Jak się zapisać?

Zapisów można dokonać poprzez e-mail wsd.rekolekcje@gmail.com lub listownie na adres seminarium. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22 grudnia. W razie pytań prosimy o kontakt e-mail (podany wyżej), lub z kl. Mateuszem Hajdugą pod numerem telefonu 601 – 083 – 104 (w godzinach 15:00-20:00).

 

Materiały do zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda na wykorzystywanie wizerunku – osoby niepełnoletnie

Zgoda na wykorzystywanie wizerunku – osoby pełnoletnie

Zgoda rodziców na udział w rekolekcjach