Niech nasza DROGA będzie wspólna…

Jak wygląda moja relacja z Jezusem?

Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje?

Być może jesteś w grupie osób zadających sobie takie pytania…

PAMIĘTAJ, ŻE NIE JESTEŚ SAM!

Serdecznie zapraszamy na kolejny DZIEŃ SKUPIENIA dla rozeznających powołanie. Odbędzie się on już 2 KWIETNIA (SOBOTA) w murach naszego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem. Zapisy potrwają do 28 marca, jednak WARTO ZROBIĆ TO JUŻ DZIŚ! (formularz znajduje się na stronie internetowej naszego seminarium).

W planie dnia skupienia przewidziane są: Eucharystia, droga krzyżowa, adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólne posiłki, rozmowy o powołaniu. Dodatkową punktem programu będzie spacer śladami św. Jana Pawła II z okazji kolejnej rocznicy jego śmierci. Chcemy na drodze rozeznawania zainspirować się myślą oraz świadectwem życia świętego papieża. Dzień Skupienia to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Przewidziana jest również możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił oraz usłyszeć Głos Bożego zaproszenia do wspólnej drogi przez życie.  

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania,  możesz je przesyłać drogą mailową: powolania.wsdak@gmail.com

FORMULARZ ZAPISÓW