TEN DZIEŃ JEST DLA CIEBIE!

ROZEZNAJ Z MARYJĄ

Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje?
Być może jesteś w grupie osób zadających sobie takie pytanie.
Pamiętaj, że nie jesteś sam!
Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia dla rozeznających swoje powołanie. Przed każdą decyzją warto się skupić!
Odbędzie się on 21 maja (sobota) w murach naszego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem.

W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, krąg biblijny, spotkanie z gościem, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Będzie to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Jest to także doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda seminarium od środka. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym.

Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił, aby odpowiedzieć na Boże wezwanie. Odwagi!

Zapisy będą trwały do 16 maja. Warto zrobić to już dziś! Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową: powolania.wsdak@gmail.com

FORMULARZ ZAPISÓW